איך ניגשים לטיפול אצלך?


קודם כל נקבע יום ושעה שמתאימה לכם. אפשר בטלפון, בוואטסאפ או במייל. אז נשב לפגישה של כשעה וחצי ונדון במה שמפריע לכם בריאותית ורגשית, ונראה כיצד ניתן להתאים לכם טיפול מקשת האפשרויות שעומדות לפנינו.
איפה נפגשים? איפה נמצאת הקליניקה שלך?


חדר הטיפולים נמצא ברחובות, באיזור מרכזי ונגיש, גם לתחבורה ציבורית. בשעות מסוימות ניתן יהיה לארגן חניה עבורכם.
מה עושים בשעת הטיפול?


בדרך כלל תשכבו על מיטת הטיפולים ופשוט תהיו נוכחים, תרגישו את הטיפול, בין אם זה אנרגטי (כמו הילינג) או פיזי (כמו דיקור סיני). כמובן אנחנו גם משוחחים בהתאם למהלךל הטיפול.
האם יש "חבילת טיפולים"? או מינימום טיפולים נדרשים?


המינימום של טיפולים הנדרשים הוא טיפול אחד. כל אדם וכל מצב רגשי או פיזי גורר תגובה שונה לטיפול. אתם תצרכו מספר טיפולים שונה מאדם אחר ולכן אינני עובדת לפי "חבילות". כל תהליך הוא אישי.
קשה לי להגיע אלייך, האם ניתן לבצע טיפול מרחוק?


כן בהחלט. טיפולי הילינג וורטקס-הילינג ניתנים לביצוע גם מרחוק, אנחנו קובעים זמן ושעה בדיוק כמו בטיפול רגיל ומתכווננים לטיפול האנרגטי. כך אני עובדת גם עם לקוחות מחו"לץ

שאלות נפוצות:

סוגי הטיפולים בהם אני עוסקת:

הילינג ריפוי אנרגטי

טיפול באנרגיה עוצמתית, רב מימדית, עובדת ישירות עם האור האלוהי והמודעות הקוסמית. ​

איכות מיוחדת זו מאפשרת לבצע הילינג על הגוף הפיסי והרגשי ובנוסף לשחרר נושאים קרמאטיים, תבניות אנרגטיות ,מחשבתיות והתנהגותיות ואמונות מגבילות.

תמציות פרחי באך ואוסטרליה

נטילת טיפות ​תמציות אנרגיה של פרחים עוזרות בהתמודדות עם מצבי לחץ, חרדה, פחד,דיכאון, כעס והימנעות, דאגות יתר, ערך עצמי נמוך, אשמה ובדידות. 

ישנן 38 תמציות שפותחו באנגליה ע"י דר באך ועוד 69 תמציות של פרחים יחודיים הגדלים באוסטרליה.

תמציות הפרחים עוזרות לאזן מצבים רגשיים, מנטליים והתנהגותיים והשפעתם על בריאות הפיזית.

מכשיר תדרים

טיפול בעזרת מכשיר רפואת תדרים המבצע סריקה ואנליזה אוטומטית ויוצר טיפול ע"י תהודה במיוחד עבור כל מטופל. המכשיר כולל מעל 300,000 תהודות (אנרגטיות של remedies). היחודיות של המכשיר: הוא כולל גם ויברציות אנרגטיות של חיידקים, וירוסים, פטריות, פרזיטים, הורמונים, אנזימים, חלבונים ותרופות פרמצבטיות. 

צמחי מרפא

כוחם המרפא של הצמחים מוכר משחר ההיסטוריה. כשכימאים במעבדות הצליחו לבודד חומר פעיל ולייצר ממנו תרופות מרוכזות או חומרים דומים בצורה סינתטית.

אז מהו ההבדל בין לקיחת צמח לבין לקיחת תרופה? את הצמח אנחנו לוקחים בשלמותו, שלמות שהטבע עיצב במשך מיליוני שנות אבולוציה. קיימים בצמח חומרים פעילים רבים שעובדים ביחד בצורה שונה מאשר כשאנחנו נותנים חומר פעיל אחד בתרופה. 

דיקור סיני

טיפול ע"י דקירה במחטים דקיקות במיוחד בנקודות ממוקדות בגוף כדי לשמור ולשפר את בריאותו, לשחרר חסימות אנרגטיות בהתאם לאבחנה.
על פי תפיסת הרפואה הסינית, מחלה נוצרת עקב בעיה בזרימת הצ'י (האנרגיה) בגוף, או חסימה. הדיקור הוא אחת הדרכים להשפיע באופן ישיר על איזון הזרימה של הצ'י בגוף. 

הומאופטיה מודרנית

ההומוטוקסיקולוגיה הינה גרסה מודרנית של ההומיאופתיה הקלאסית.

ההומוטוקסיקולוגיה משלבת מחקר ומידע מדעי מעודכן מן הביולוגיה, הכימיה, הביוכימיה והפיזיקה וכמובן מן הרפואה המודרנית יחד עם ידע וניסיון רב שנרכש במשך שנים רבות בהומיאופתיה הקלאסית. 

תמציות סחלבים

תמציות סחלבים מופקות ממגוון זנים ויש להן השפעות אנרגטיות רחבות-טווח.

שימוש יומי בהן יכול לסייע במגוון נושאים, החל מעזרה בפתרון חרדה קיומית, פחד לדבר בפני קהל, כאבי גב תחתון, אשמה, הרגשת בדידות וחוסר אהבה, דיכאון, שחרור רגשות עמוקים ונסתרים עמוק בתת מודע ועוד.

קיימות 145 תמציות והפיתוח ממשיך!

רפלקסולוגיה

כפות הרגליים והידיים משמשות ראי לגוף האדם. מגע עיסוי עדין יכול לגלות ולהקל על תופעות גופניות ורגשיות שונות.

המילה "רפלקסולוגיה" גזורה מהמילה האנגלית reflection שמשמעותה "השתקפות". 

צרו קשר ונקבע פגישה:

Treatments | Vortex Healing | E LYBRA | Reflexology | Acupuncture

Bach and Australia Flowers, Orchid Extracts | Medicinal herbs | Homotoxicilogy