top of page
 • איך ניגשים לטיפול אצלך?
  קודם כל נקבע יום ושעה שמתאימה לכם. אפשר בטלפון, בוואטסאפ או במייל. אז נשב לפגישה של כשעה וחצי ונדון במה שמפריע לכם בריאותית ורגשית, ונראה כיצד ניתן להתאים לכם טיפול מקשת האפשרויות שעומדות לפנינו.
 • באילו מצבים ניתן לטפל אצלך?
  לרוב אני מסייעת לפתרון מגוון נושאים בריאותיים ורגשיים, כגון: - קליטת הריון - הפרעות מערכת העיכול - ויסות לחץ הדם - מצבים רגשיים וחרדות - דיכאון - ועוד. הכי טוב לקבוע שיחה, לדבר על מה שקורה איתכם ולראות כיצד ניתן לטפל. צרו איתי קשר בטלפון או וואטסאפ: 0545-727347
 • מה ניתן לעשות בעניין טיפולים בזמן הקורונה?
  בזמן הקורונה, כאשר יש סגר, ניתן לבצע טיפולי הילינג וורטקס-הילינג מרחוק ושיחות טלפון/וואטסאפ/סקייפ. נתחיל בשיחה ארוכה בה נדון במה שמפריע לכם בריאותית ורגשית, ונראה כיצד ניתן להתאים לכם טיפול מקשת האפשרויות שעומדות לפנינו. צרו עימי קשר טלפוני ב-0545-727347
 • האם ניתן לבצע טיפול מרחוק?
  כן בהחלט. טיפולי הילינג וורטקס-הילינג ניתנים לביצוע גם מרחוק, אנחנו קובעים זמן ושעה בדיוק כמו בטיפול רגיל ומתכווננים לטיפול האנרגטי. כך אני עובדת גם עם לקוחות מחו"ל. אחר כך אנחנו משוחחים על מה שהרגשתם ומבצעים מעקב. בואו נקבע טיפול - עכשיו הזמן הכי טוב שתרגישו טוב. אפשר להתקשר בטלפון או בוואטסאפ: 0545-727347
 • איפה נפגשים? איפה נמצאת הקליניקה שלך?
  חדר הטיפולים נמצא ברחובות, באיזור מרכזי ונגיש, גם לתחבורה ציבורית. בשעות מסוימות ניתן יהיה לארגן חניה עבורכם.
 • מה עושים בשעת הטיפול?
  בדרך כלל תשכבו על מיטת הטיפולים ופשוט תהיו נוכחים, תרגישו את הטיפול, בין אם זה אנרגטי (כמו הילינג) או פיזי (כמו דיקור סיני). כמובן אנחנו גם משוחחים בהתאם למהלךל הטיפול.
 • האם יש "חבילת טיפולים"? או מינימום טיפולים נדרשים?"
  המינימום של טיפולים הנדרשים הוא טיפול אחד. כל אדם וכל מצב רגשי או פיזי גורר תגובה שונה לטיפול. אתם תצרכו מספר טיפולים שונה מאדם אחר ולכן אינני עובדת לפי "חבילות". כל תהליך הוא אישי.

שאלות נפוצות על הטיפולים אצלי:

סוגי הטיפולים בהם אני עוסקת:

הילינג ריפוי אנרגטי

Magic-book-Stock-Photo-08_edited.jpg

טיפול באנרגיה עוצמתית, רב מימדית, עובדת ישירות עם האור האלוהי והמודעות הקוסמית. ​

איכות מיוחדת זו מאפשרת לבצע הילינג על הגוף הפיסי והרגשי ובנוסף לשחרר נושאים קרמאטיים, תבניות אנרגטיות ,מחשבתיות והתנהגותיות ואמונות מגבילות.

אני מטפלת באמצעות וורטקס הילינג, ברמה הגבוהה ביותר של Mhealing, משושלת מרלין.

תמציות סחלבים

Purple Orchid

תמציות סחלבים מופקות ממגוון זנים ויש להן השפעות אנרגטיות רחבות-טווח.

שימוש יומי בהן יכול לסייע במגוון נושאים, החל מעזרה בפתרון חרדה קיומית, פחד לדבר בפני קהל, כאבי גב תחתון, אשמה, הרגשת בדידות וחוסר אהבה, דיכאון, שחרור רגשות עמוקים ונסתרים עמוק בתת מודע ועוד.

קיימות 145 תמציות והפיתוח ממשיך!

רפלקסולוגיה

Reflexology

כפות הרגליים והידיים משמשות ראי לגוף האדם. מגע עיסוי עדין יכול לגלות ולהקל על תופעות גופניות ורגשיות שונות.

המילה "רפלקסולוגיה" גזורה מהמילה האנגלית reflection שמשמעותה "השתקפות". 

ביו-אנרגיה

Image by Sharon McCutcheon

ביו-אנרגיה, ביורגונומי או ביואורגונומי (שמות שונים לאותה שיטה). השיטה מתבססת על אנרגיית האורגון (ביו=חיים; אורגונומי=אורגון) על-פי הביואורגונומי הבריאות מתאפשרת כשאנרגיית החיים, אנרגיית האורגון מגיעה אל האדם, אל האיברים השונים שלו ואל כל תא ותא בגופו.

אנרגיית האורגון היא אנרגיה המצויה ביקום, באטמוספירה ובכל מקום בו יש חיים.


האבחון והטיפול בביואורגונומי מתבצע על הגוף האנרגטי של האדם ללא מגע אלא על-ידי חישת אנרגיה בטכניקה פשוטה שהיא טכניקת העפעוף.

טכניקת העפעוף היא כושר טכני הקיים בכל אחד ואחת מאיתנו, לא צריך כשרון מיוחד ולא צריך ידע קודם. לכן כל אחד יכול ללמוד את העפעוף, וכל אדם יכול ללמוד את שיטת הטיפול ללא רקע מתחום האנרגיה או מתחום הרפואה.
 

(לקוח מתוך דף המכללה לביואורגונומי)

תמציות פרחי באך ואוסטרליה

Image by Stefan Rodriguez

נטילת טיפות ​תמציות אנרגיה של פרחים עוזרות בהתמודדות עם מצבי לחץ, חרדה, פחד,דיכאון, כעס והימנעות, דאגות יתר, ערך עצמי נמוך, אשמה ובדידות. 

ישנן 38 תמציות שפותחו באנגליה ע"י דר באך ועוד 69 תמציות של פרחים יחודיים הגדלים באוסטרליה.

תמציות הפרחים עוזרות לאזן מצבים רגשיים, מנטליים והתנהגותיים והשפעתם על בריאות הפיזית.

מכשיר תדרים

e-lybra9.jpg

טיפול בעזרת מכשיר רפואת תדרים המבצע סריקה ואנליזה אוטומטית ויוצר טיפול ע"י תהודה במיוחד עבור כל מטופל. המכשיר כולל מעל 300,000 תהודות (אנרגטיות של remedies). היחודיות של המכשיר: הוא כולל גם ויברציות אנרגטיות של חיידקים, וירוסים, פטריות, פרזיטים, הורמונים, אנזימים, חלבונים ותרופות פרמצבטיות. 

צמחי מרפא

Herb Plants

כוחם המרפא של הצמחים מוכר משחר ההיסטוריה. כשכימאים במעבדות הצליחו לבודד חומר פעיל ולייצר ממנו תרופות מרוכזות או חומרים דומים בצורה סינתטית.

אז מהו ההבדל בין לקיחת צמח לבין לקיחת תרופה? את הצמח אנחנו לוקחים בשלמותו, שלמות שהטבע עיצב במשך מיליוני שנות אבולוציה. קיימים בצמח חומרים פעילים רבים שעובדים ביחד בצורה שונה מאשר כשאנחנו נותנים חומר פעיל אחד בתרופה. 

דיקור סיני

Acupuncture

טיפול ע"י דקירה במחטים דקיקות במיוחד בנקודות ממוקדות בגוף כדי לשמור ולשפר את בריאותו, לשחרר חסימות אנרגטיות בהתאם לאבחנה.
על פי תפיסת הרפואה הסינית, מחלה נוצרת עקב בעיה בזרימת הצ'י (האנרגיה) בגוף, או חסימה. הדיקור הוא אחת הדרכים להשפיע באופן ישיר על איזון הזרימה של הצ'י בגוף. 

הומאופטיה מודרנית

Image by Kelly Sikkema

ההומוטוקסיקולוגיה הינה גרסה מודרנית של ההומיאופתיה הקלאסית.

ההומוטוקסיקולוגיה משלבת מחקר ומידע מדעי מעודכן מן הביולוגיה, הכימיה, הביוכימיה והפיזיקה וכמובן מן הרפואה המודרנית יחד עם ידע וניסיון רב שנרכש במשך שנים רבות בהומיאופתיה הקלאסית. 

bottom of page